Stáž na farmě

Vzdělávací program Stáž na farmě ti umožní krátkodobý intenzivní pracovní zážitek na farmě dle tvého výběru

Chceš zažít, kde a jak vznikají zdravé potraviny? Chceš se naučit udržitelně pěstovat zeleninu, starat se o zvířata v souladu s jejich potřebami, vidět, jak se pracuje s koňmi? Zajímá tě, jak se používají biodynamické preparáty či jak funguje komunitou podporované zemědělství? Nebo máš prostě jenom chuť na chvíli opustit svou rutinu a strávit nějaký čas prací v přírodě?

Vzdělávací program Stáž na farmě ti umožní krátkodobý intenzivní pracovní zážitek na farmě dle tvého výběru

Chceš zažít, kde a jak vznikají zdravé potraviny? Chceš se naučit udržitelně pěstovat zeleninu, starat se o zvířata v souladu s jejich potřebami, vidět, jak se pracuje s koňmi?

Zajímá tě, jak se používají biodynamické preparáty či jak funguje komunitou podporované zemědělství? Nebo máš prostě jenom chuť na chvíli opustit svou rutinu a strávit nějaký čas prací v přírodě?

Jak chutná práce na biostatku

Zprostředkujeme ti krátkodobou stáž na ekologické farmě, která bude ušitá na míru tvým požadavkům a inspiruje tě ve tvém osobním a profesním životě. Budeš mít možnost vyzkoušet si práci a život na biostatku se vším, co k tomu patří. Čerstvé potraviny v bio kvalitě denně na stole, zdravý spánek po fyzické práci a takový neurčitý pocit naplnění. Výsledky své práce uvidíš okamžitě, což je v dnešních virtuálních světech něco úžasného. Možná se i dotkneš svých hranic, což rozhodně tvému vývoji neuškodí, ba naopak. Z boje s vidlemi, kozou nebo nekonečným pýrem povstaneš jako vítěz, změněn a posílen.

Jak chutná práce na biostatku

Zprostředkujeme ti krátkodobou stáž na ekologické farmě, která bude ušitá na míru tvým požadavkům a inspiruje tě ve tvém osobním a profesním životě. Budeš mít možnost vyzkoušet si práci a život na biostatku se vším, co k tomu patří. Čerstvé potraviny v bio kvalitě denně na stole, zdravý spánek po fyzické práci a takový neurčitý pocit naplnění.

Výsledky své práce uvidíš okamžitě, což je v dnešních virtuálních světech něco úžasného. Možná se i dotkneš svých hranic, což rozhodně tvému vývoji neuškodí, ba naopak. Z boje s vidlemi, kozou nebo nekonečným pýrem povstaneš jako vítěz, změněn a posílen.

Načerpej síly a získej nové dovednosti

Práce v zemědělství má navíc i skutečný terapeutický efekt, působí blahodárně například při stavech vyčerpanosti, depresivních nálad nebo vyhoření.

Pokud tě naše nabídka zaujala a máš-li chuť pustit se do práce, kontaktuj nás a my ti pomůžeme najít tu pravou ekologickou či biodynamickou farmu. A jestli se domluvíš alespoň trochu anglicky nebo německy, můžeš vyjet na stáž i na některou ze zahraničních ekologických farem, které s námi spolupracují. Více se dozvíš na: www.farmtrain.eu.

Načerpej síly a získej nové dovednosti

Práce v zemědělství má navíc i skutečný terapeutický efekt, působí blahodárně například při stavech vyčerpanosti, depresivních nálad nebo vyhoření.

Pokud tě naše nabídka zaujala a máš-li chuť pustit se do práce, kontaktuj nás a my ti pomůžeme najít tu pravou ekologickou či biodynamickou farmu. A jestli se domluvíš alespoň trochu anglicky nebo německy, můžeš vyjet na stáž i na některou ze zahraničních ekologických farem, které s námi spolupracují. Více se dozvíš na: www.farmtrain.eu.

Produkuj lokální zdravé potraviny
Zažij, jak se peče chléb, a chutná čerstvě nadojené mléko
Starej se o zvířata v souladu s jejich potřebami

Ke stažení

  • file 1
  • file 2
  • file 3