Vzdělávací programy

Naše Farmářská škola ti nabízí ucelený vzdělávací program v oblasti ekologického a biodynamického zemědělství. Vzdělávání se skládá ze tříleté praktické činnosti na vybraných ekologických farmách v Čechách i zahraničí a teoretických modulů vedených zkušenými docenty. Vždy minimálně na rok se staneš plnohodnotným spolupracovníkem na ekologické farmě a postupně projdeš všemi jejími oblastmi. Osvojíš si potřebné dovednosti, které potřebuješ pro ekologické hospodaření a po absolvování školy budeš schopen založit a vést svou vlastní ekologickou farmu.

Rozhoduješ se, co dál a práce na farmě tě zaujala? Máš zájem se naučit něco, co upotřebíš na své zahrádce? Nebo si jen chceš odpočinout od města a ponořit ruce do hlíny? Pro tebe tu máme tematické semináře či krátké stáže na farmách, při kterých zažiješ práci na statku na vlastní kůži.

Farmářská škola pořádá akce jak pro své studenty, tak pro širokou veřejnost.
Vyberte si z naší nabídky. Pokud budete mít zájem o seminář se
speciálním zaměřením napište nám.

2022Říjen
19. 10.